Auta w MuzeumModele z kolekcji Marka Kaczmarka i Pawła Górczyńskiego zgromadzone na wystawie przedstawiają rozwój samochodów rajdowych i wyścigowych na przestrzeni lat 60-90 ubiegłego wieku (wszystkie w skali 1:43). Są tam zwycięzcy długodystansowych wyścigów samochodowych (np.24h Le Mans, czy 24h Daytona) oraz kultowych rajdów samochodowych (np. najstarszego na świecie Rajdu Monte Carlo). Pokazano sporo modeli samochodów Porsche w różnych barwach sponsorskich oraz z różnych cykli wyścigowych. Nie mogło oczywiście zabraknąć samochodów najlepszych Polskich kierowców (Hołowczyc, Kuzaj, Kulig, Bublewicz, Sołowow), którzy wielokrotnie stawali na najwyższym podium nie tylko w Polsce, a nawet zdobywali tytuły Mistrzów Europy. Uzupełnienie kolekcji są tak zwane super samochody (Lamborghini, Ferrari), których raczej na polskich drogach nie zobaczymy.

Więcej informacji o wystawionych samochodach, kierowcach, wyścigach i rajdach w których uczestniczyły znajdziecie państwo na stronie www.kwa-kwa.pl Rajdy i wyścigi - "Historia jakiej nie znacie".