W dniu 23 listopada, w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie odbyła się konferencja prasowa „Turnieju Piłkarskiego Krajów Grupy Wyszehradzkiej”. Inicjatorem i pomysłodawcą turnieju są członkowie i założyciele Fundacji Kazimierza Górskiego, którzy w ten sposób chcą przypomnieć sylwetki dwóch wielkich osobistości sportu: Kazimierza Górskiego - najlepszego trenera w historii Polski oraz Ferenca Puskasa - najlepszego piłkarza Węgier.

Dyrektor Muzeum, Tomasz Jagodziński powitał dziennikarzy, działaczy i zaproszonych gości, przedstawiając założenia turnieju. Szczegóły współpracy omówił Janusz Jesionek – ambasador oraz kierownik reprezentacji za czasów Kazimierza Górskiego. Szerzej o współpracy Polsko – Węgierskiej oraz o historii Ferenca Puskasa opowiedział Michał Listkiewicz – piłkarski sędzia międzynarodowy, były prezes PZPN.