Debata „Sportowiec na emeryturze, czyli co dalej po kolejnym złocie?"
W dniu 18 października 2016r. Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego oraz Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie zorganizowały debatę: „Sportowiec na emeryturze, czyli co dalej po kolejnym złocie?”.

W spotkaniu udział wzięli wybitni sportowcy: Urszula Włodarczyk, Artur Siódmiak, Tomasz Majewski, Sebastian Świderski i Robert Korzeniowski. Prowadzący debatę Adam Mikołajczyk z Europejskiego Instytutu Marketingu Miejsc Best Place omawiał możliwości przygotowania polskich sportowców do funkcjonowania w życiu zawodowym i prywatnym po zakończeniu kariery sportowej oraz o roli państwa w tym procesie.

Po zakończeniu debaty goście zwiedzili z przewodnikiem ekspozycję stałą Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.