Zostań wolontariuszem lub praktykantem

Zapraszamy wszystkich studentów do zostania praktykantem w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie. Muzeum oferuje niezapomnianą przygodę z historią Polskiego Sportu i Olimpizmu. Praca w naszym zespole to nie tylko zdobycie doświadczenia i nowych kwalifikacji, ale również uczestnictwo w ciekawych projektach dających niekiedy możliwość dosłownego dotknięcia historii (medale, puchary, pamiątki itp.). Jeżeli jesteś prawdziwym pasjonatem sportu, to nie może Cię zabraknąć na naszych corocznych imprezach plenerowych, takich jak Noc Muzeów, Piknik Olimpijski, Piknik Rodzinny, Giełdy Kolekcjonerów, Spotkania z Olimpijczykami, wernisaże wystaw i wielu, wielu innych.

Aby rozpocząć praktyki w Muzeum, prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoje CV i odpowiedz na pytanie dlaczego chciałbyś być naszym praktykantem. Jeżeli zdecydujesz się do nasz dołączyć, zapewnimy Ci odpowiednie warunki pracy oraz zaświadczenie o odbyciu praktyk studenckich. Pamiętaj, że do odbycia praktyk w Muzeum niezbędne jest posiadanie skierowania ze swojej uczelni wyższej (zapytaj w swoim dziekanacie) oraz ważnej legitymacji studenckiej.

Po zakończeniu praktyk otrzymasz specjalny Certyfikat Kompetencji Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, bezterminowy pakiet darmowych wejść do Muzeum dla Ciebie i Twoich przyjaciół, możliwość uczestnictwa w wernisażach wystaw Muzeum oraz zniżkę na wszystkie usługi edukacyjne naszego Muzeum. Dołącz do naszego zespołu!

Czekamy na Ciebie!