Zostań wolontariuszem lub praktykantem

Zapraszamy wszystkich w wieku od 18 do 118 lat do zostania wolontariuszem lub praktykantem Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie. Muzeum oferuje niezapomnianą przygodę z historią Polskiego Sportu i Olimpizmu. Praca w naszym zespole to nie tylko zdobycie doświadczenia i nowych kwalifikacji, ale również uczestnictwo w ciekawych projektach dających niekiedy możliwość dosłownego dotknięcia historii (medale, puchary, pamiątki itp.). Jeżeli jesteś prawdziwym pasjonatem sportu, to nie może Cię zabraknąć na naszych corocznych imprezach plenerowych, takich jak Noc Muzeów, Piknik Olimpijski, Piknik Rodzinny, Giełdy Kolekcjonerów, Spotkania z Olimpijczykami, wernisaże wystaw i wielu, wielu innych.

Aby rozpocząć praktyki w Muzeum, prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoje CV i odpowiedz na pytanie dlaczego chciałbyś być naszym wolontariuszem lub praktykantem. Jeżeli zdecydujesz się do nasz dołączyć, podpiszemy stosowną umowę i zapewnimy Ci odpowiednie warunki pracy oraz zaświadczenie o byciu wolontariuszem lub o odbyciu praktyk studenckich.

Po zakończeniu praktyk otrzymasz specjalny Certyfikat Kompetencji Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, bezterminowy pakiet darmowych wejść do Muzeum dla Ciebie i Twoich przyjaciół, możliwość uczestnictwa w wernisażach wystaw Muzeum oraz zniżkę na wszystkie usługi edukacyjne naszego Muzeum. Dołącz do naszego zespołu!

Czekamy na Ciebie!