Muzealna Zima w Mieście
Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie zaprasza wszystkie dzieci i młodzież szkolną do udziału w „Muzealnej Zimie w Mieście”.

W okresie ferii (2-14.02.2016) wszystkie osoby, które posiadają ważne legitymacje szkolne mają zapewniony darmowy wstęp na ekspozycję Muzeum.

Dodatkowo wstęp do Muzeum dla grup zorganizowanych prowadzonych przez koordynatorów warszawskiej akcji Zima w Mieście jest bezpłatny. Pozostałe usługi (przewodnicy, lekcje, kino) są płatne według cennika.

Konkurs „Mój sport moja pasja”

Zapraszamy do udziału w konkursie „Mój sport moja pasja”. Dla zwycięzców przygotowaliśmy wejściówki do wybranych obiektów Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa.

OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH I OSÓB INDYWIDUALNYCH

Aktywne wykłady – w ich trakcie dzieci otrzymają porcję wiedzy na temat sportu (szczególnie zimowego, ale nie tylko). Każdy wykład został wzbogacony w formy aktywizujące słuchaczy i dostosowany do wieku odbiorców. Wstęp bezpłatny. Wykłady rozpoczynają się o godz. 11.00.

• „Polskie gwiazdy w reprezentacji Niemiec w piłce nożnej”, 2 lutego (wtorek), osoby w wieku 7-100 lat
  • „O Wandzie, która chciała zdobyć Koronę Himalajów”, 3 lutego (środa), dzieci w wieku 7-12 lat
  • „Historia łyżwiarstwa”, 4 lutego (czwartek), osoby w wieku 7-100 lat. Po wykładzie wspólne wyjście na ślizgawkę muzealną na lodowisku OSiR Żoliborz. Dla pierwszych 20 osób wstęp wolny.
  • „Szukamy śladów zimy w Muzeum”, 9 lutego (wtorek), dzieci w wieku 5-8 lat
  • „Jak to z igrzyskami było”, 10 lutego (środa), dzieci w wieku 7-12 lat
  • „Historia łyżwiarstwa”, 11 lutego (czwartek), osoby w wieku 7-100 lat. Po wykładzie wspólne wyjście na ślizgawkę muzealną na lodowisku OSiR Żoliborz. Dla pierwszych 20 osób wstęp wolny.
OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH
OFERTA DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH
  • Zwiedzanie ekspozycji z kartami zadań – karty są dostosowane do wieku dzieci (dzieci w wieku przedszkolnym i uczniowie szkół podstawowych)
  • Możliwość gry w piłkarzyki