Koleją do kultury
W ramach akcji "Koleją do kultury" zapraszamy wszystkie osoby posiadające bilet Kolei Mazowieckich na bezpłatnie zwiedzanie Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.

Koleje Mazowieckie zachęcają do odwiedzania również innych mazowieckich instytucji kultury. Pasażerowie KM będą mogli skorzystać ze zniżek na spektakle, wystawy i inne wydarzenia kulturalne, w ciągu 30 dni po upływie terminu ważności biletu na pociąg.

- Od lat Koleje Mazowieckie swoją działalnością wychodzą poza tory i realizują projekty o charakterze kulturalno-edukacyjnym. Już w 2005 r. rozpoczęliśmy cykliczny projekt "Twoja Kolej na...", w ramach którego zachęcaliśmy m.in. do czytania książek, odwiedzenia teatru czy muzeum. Tym razem zachęcamy do podróży pociągiem, połączonej ze zwiedzaniem - powiedział Artur Radwan, Prezes Zarządu Kolei Mazowieckich na konferencji inaugurującej akcję Koleją do kultury.

Do skorzystania z oferowanych w akcji zniżek podstawą może być zarówno bilet jednorazowy, okresowy, jak też zakupiony w ofercie specjalnej. Akcja dotyczy także biletów na pociągi "Dragon" i "Słoneczny"; nie biorą w niej udziału jedynie bilety ZTM i WKD, zakupione w ramach oferty "Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD".

Akcja trać będzie od 23 stycznia do 31 grudnia 2017 r. Szczegółowe informacje oraz lista partnerów do których przysługuje wstęp ulgowy dostępna jest na stronie internetowej www.dokultury.mazowieckie.com.pl