W związku z modernizacją wystawy stałej i ograniczonym dostępie do części ekspozycji, uprzejmie informujemy, że od 11 do 28 lutego br. ceny biletów wstępu dla wszystkich zwiedzających będą o 50% tańsze.

Muzeum Sportu i Turystyki w ramach projektu #MuzeumSportuOnline organizuje spotkania transmitowane w Internecie. W czasie transmisji na żywo, których harmonogram dostępny jest na naszej stronie internetowej, może być czasowo ograniczony dostęp do Galerii Medali Olimpijskich dla zwiedzających.

Zapraszamy od 3 lutego!
Miło nam poinformować, że od najbliższej środy 3 lutego, możecie nas już odwiedzać osobiście. Jesteśmy otwarci i czekamy na Was.

W najbliższym czasie planujemy wiele atrakcji. Przypominamy, że w każdą środę jesteśmy czynni do 20.00.

Pamiętajcie o zakładaniu maseczek, dezynfekcji rąk i zachowujcie dystans zwiedzając muzeum.