Szanowni Państwo, informujemy, że Muzeum spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa, między innymi wprowadzając limit 40 osób indywidualnych na ekspozycji zwiedzających w tym samym czasie. Dla wspólnego bezpieczeństwa pamiętajcie o maseczkach. Serdecznie zapraszamy!

Zakończenie IV edycji plebiscytu The Champ Awards
„Sport & Biznes - czy warto dbać o pracownika?” to temat debaty zorganizowanej przez agencję komunikacji marketingowej ABK Grupa wraz z Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie w dniu 30 stycznia 2017 roku, poruszającej temat łączenia zdrowia i pracy. W debacie uczestniczyli przedstawiciele działów HR, PR, i CSR firm polskich i zagranicznych.

Po debacie zostały wręczone wyróżnienia w IV edycji plebiscytu The Champ Awards firmom i instytucjom, które w znaczący sposób przyczyniają się do łączenia sportu z biznesem.