Sportowa Debata
Dzieci kontra sportowcy! W Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie dzieci spotkały się z mistrzami, aby porozmawiać o pasji, rywalizacji, wytrwałości i innych tematach związanych ze sportem.

Sportowiec – to zawód czy hobby? Czy sport uprawia się dla przyjemności, czy pieniędzy? Jak można w sobie odkryć smykałkę do sportu? To tylko kilka zagadnień, które zostały poddane emocjonującej dyskusji najmłodszych z profesjonalistami.

W debacie uczestniczyli m.in. skoczkowie narciarscy: Kamil Stoch, Maciej Kot, Stefan Hula, Dawid Kubacki, Piotr Żyła wraz trenerem Stefanem Horngacherem; Apoloniusz Tajner, Prezes Polskiego Związku Narciarskiego; Artur Siódmiak, były reprezentant Polski w piłce ręcznej oraz Tomasz Jagodziński, dyrektor Muzeum.

Relacja z Debaty już 1 czerwca w specjalnym wydaniu Dziennika Gazeta Prawna.