Dnia 24 września br. odbyła się uroczystość wręczenia nagród konkursu „Mazowieckie zdarzenia muzealne – Wierzba”. Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie zajęło II miejsce w kategorii „Muzealny projekt otwarty” za budowę szkuty Dar Mazowsza, a także otrzymało wyróżnienie w kategorii "Muzealny Projekt Edukacyjny" za przygotowanie lekcji "Anatomia Sportu".

Statuetkę oraz okolicznościowe dyplomy na ręce dyrektora Tomasza Jagodzińskiego wręczył Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz dyrektor Paweł Cukrowski i zastępca dyrektora Agnieszka Kuźmińska z Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Gala XII edycji Mazowieckiej „Wierzby” odbyła się w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku.