W związku z modernizacją wystawy stałej i ograniczonym dostępie do części ekspozycji, uprzejmie informujemy, że od 11 do 28 lutego br. ceny biletów wstępu dla wszystkich zwiedzających będą o 50% tańsze.

Muzeum Sportu i Turystyki w ramach projektu #MuzeumSportuOnline organizuje spotkania transmitowane w Internecie. W czasie transmisji na żywo, których harmonogram dostępny jest na naszej stronie internetowej, może być czasowo ograniczony dostęp do Galerii Medali Olimpijskich dla zwiedzających.

Mazowiecka Karta dla Rodzin z Dzieckiem z Niepełnosprawnością
Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że Muzeum przystąpiło do programu „Mazowiecka Karta dla Rodzin z Dzieckiem z Niepełnosprawnością”. W ramach oferty wstęp do Muzeum dla osoby posiadającej Kartę oraz dla opiekuna jest darmowy do ukończenia 18 roku życia. Serdecznie zapraszamy!