Wystawa Perpetui Flores
13 grudnia w Centrum Olimpijskim w Warszawie, w którym mieści się siedziba Muzeum Sportu i Turystki odbył się wernisaż wystawy „PERPETUI FLORES” autorstwa Ewy Bilan - Stoch.

W projekcie wzięło udział 30 zawodników. Wśród nich Adam Małysz, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Simon Ammann, Gregor Schlierenzauer, Noriaki Kasai, Thomas Morgenstern, Sven Hannawald, Peter Prevc czy Martin Schmitt.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli: Luiza Zlotkowska - polska łyżwiarka szybka, trzykrotna olimpijka, brązowa medalistka Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Vancouver 2010 oraz srebrna medalistka igrzysk w Soczi 2014, a także Apoloniusz Tajner - polski zawodnik kombinacji norweskiej, trener i działacz sportowy. W latach 2006 – 2022 pełnił funkcję prezesa Polskiego Związku Narciarskiego.

Wystawę można oglądać do końca lutego 2023 roku.