Komunikat

Szanowni Państwo, informujemy, że Muzeum spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa, między innymi wprowadzając limit 40 osób indywidualnych na ekspozycji zwiedzających w tym samym czasie. Dla wspólnego bezpieczeństwa pamiętajcie o maseczkach. Serdecznie zapraszamy!

Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie podejmuje próbę prezentacji wyników wszystkich klubów w Polsce, które wystąpiły przynajmniej w trzeciej lidze. Na przestrzeni lat różnie nazywano te rozgrywki: trzecia liga, klasa międzywojewódzka, klasa okręgowa, klasa makroregionalna czy - jak ostatnio - druga liga.

Ale zawsze był to trzeci poziom rozgrywek w Polsce. Kto się na nim znalazł, był znany w całym kraju. I właśnie zespoły, które dotarły do tego poziomu, chcemy przypomnieć w prezentowanym ARCHIWUM POLSKIEGO FUTBOLU.

Zapraszamy do „powtórki z historii” i do współpracy. Czekamy też na uwagi i opinie...

Jeśli macie jakieś uwagi, pomysły - lub chielibyście współpracować przy powstawaniu ARCHIWUM POLSKIEGO FUTBOLU - zapraszamy do pomocy. Kontakt mile widziany: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KLUBY SEZONY