Komunikat

Szanowni Państwo, informujemy, że Muzeum spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa, między innymi wprowadzając limit 20 osób indywidualnych na ekspozycji zwiedzających w tym samym czasie od dnia 10 października 2020. Dla wspólnego bezpieczeństwa pamiętajcie o maseczkach. Serdecznie zapraszamy!

W związku z obostrzeniami spowodowanymi epidemią COVID 19 jesteśmy zmuszeni odwołać spotkanie z Darczyńcami Muzeum „Podarowane 2018 – 2020” w dniu 27 października 2020. Poinformujemy Państwa o nowym terminie spotkania jak tylko będzie to możliwe.

W związku ze zmianami aranżacji ekspozycji stałej Muzeum w dniach 19.10. – 08.11.2020r. informujemy, że część ekspozycji jest wyłączona ze zwiedzania. Przepraszamy za utrudnienia.

Domowe Muzeum Sportu

POKAŻ SWOJE ZBIORY!

Ocal okruchy wspomnień, emocje, przeżycia. Uczestniczyłeś w sportowym wydarzeniu, a może uprawiasz jakąś dyscyplinę sportową, jest kolekcjonerem, zbierasz autografy, znaczki o tematyce sportowej? A może zainspirowała Cię czyjaś historia? Twój dziadek, babcia należał do klubu sportowego przed wojną albo znasz kogoś w rodzinie, wśród znajomych kto pasjonuje się sportem lub turystyką i ma pamiątki, które warto pokazać i o nich opowiedzieć?
Napisz kilka słów, dołącz zdjęcie lub nagranie i prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.