Zima w Mieście 2023 r.
Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie zaprasza młodzież szkolną do udziału w „Muzealnej Zimie w Mieście”.

Zapraszamy na szereg atrakcji w postaci spotkań edukacyjnych na których poznamy historię sportu i nauczymy się wielu przydatnych umiejętności. Poznamy sposoby wiązania węzłów żeglarskich, nauczymy się korzystać z mapy i kompasu lub wykonamy doświadczenia fizyczne z zakresu aerodynamiki. Młodsze dzieci poznają tematykę olimpijską i własnoręcznie przygotują pochodnie olimpijskie. Na te i wiele innych atrakcji zapraszamy grupy zorganizowane od wtorku do piątku w godzinach 9.00 – 15.00 po dokonaniu rezerwacji telefonicznej pod nr. 22 56 03 786.

Wstęp do Muzeum dla wszystkich zorganizowanych grup szkolnych z Województwa Mazowieckiego jest płatny 1 zł od osoby w ramach projektu Kulturalna Szkoła na Mazowszu. Szczegóły dotyczące możliwości uczestnictwa w projekcie dostępne w zakładce Kulturalna Szkoła na Mazowszu.