Konkurs gry w Deluxe Ski Jump 2

W dniach 18-19 lutego 2023 r. w naszym muzeum odbył się konkurs pod nazwą "Bicie rekordu muzealnego w grze Deluxe Ski Jump 2". Najlepsi zawodnicy przez weekend próbowali swoich sił w pobiciu rekordu punktowego wynoszącego 134 punkty. Już od samego początku poziom oddawanych skoków był wysoki. Pierwszy uczestnik uzyskał notę 126,5 punktu. Później poziom emocji tylko rósł aż do kluczowego momentu pod koniec pierwszego dnia gdy gracz zbliżył się do rekordu na jeden punkt, wykonując skok na notę 133 punktów. Drugiego dnia wydawało się, że ktoś w końcu zgarnie nagrodę główną w postaci tabletu. Jeden gracz już miał go dosłownie w ręku ale podczas lądowania omsknęła mu się ręka i pomimo odległości wynoszącej 58 metrów nie uzyskał wystarczająco wysokich not kończąc próbę z notą 131,5. Inny uczestnik natomiast oddał krótszy, jednak niemal perfekcyjny skok z notą 132 pkt. Do końca dnia nic już się nie zmieniło a nasz rekord pozostał aktualny. Przedział wiekowy graczy był od najmłodszego do najstarszego co można zobaczyć na naszych zdjęciach. Każdy bawił się świetnie i z pewnością nie żałował tego, że zdecydował się wziąć udział  w naszym konkursie. Chociaż nikt nie zgarnął nagrody głównej w postaci tabletu, uczestnik z notą 133 pkt. otrzyma od nas zestaw książek. Z góry zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych i uczestniczenia w kolejnych wydarzeniach.