Wizyta policjantów i przedsiębiorców w Muzeum

W dniu 10 czerwca br. Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie odwiedzili przedstawiciele Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Łodzkiej Grupy Wojewódzkiej, przedsiębiorców Łódzkich oraz działaczy sportowych wraz z rodzinami. Nasi goście przyjechali do Warszawy na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej. Organizatorem wycieczki do stolicy był Jacek Michalski.

Jedną z atrakcji wizyty było spotkanie z byłymi piłkarzami reprezentacji Polski: Markiem Koźmińskim – wiceprezesem  PZPN ds. szkoleniowych, Stefanem Majewskim – dyrektorem sportowym PZPN, Markiem Citką – radnym Sejmiku Województwa Podlaskiego oraz Markiem Dziubą. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć, odbyła się licytacja książki i koszulki z autografami Roberta Lewandowskiego. Zwycięzcami licytacji zostali przedstawiciele przedsiębiorców Łódzkich.  Miachał Haze zaoferował najwyższą kwotę za książkę „Robert Lewandowski. Nienasycony”, natomiast koszulkę wylicytował Marek Zimoch. Zebrane fundusze wzbogaciły konto Fundacji Gajusz z Łodzi, która pomaga dzieciom przewlekle i nieuleczalnie chorym, oraz ich rodzinom.

Na zakończenie spotkania w Muzeum, Jacek Michalski wręczył dyrektorowi Muzeum Tomaszowi Jagodzińskiemu pamiątkową plakietę z podziękowaniami za współpracę i życzeniami dalszych sukcesów.