Szanowni Państwo, informujemy, że Muzeum spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa, między innymi wprowadzając limit 40 osób indywidualnych na ekspozycji zwiedzających w tym samym czasie. Dla wspólnego bezpieczeństwa pamiętajcie o maseczkach. Serdecznie zapraszamy!

Wizyta Ambasadora Japonii w MSiT

W dniu 11 września br. Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie odwiedził Ambasador Japonii w Polsce - Tsukasa Kawada wraz z Dyrektor Wydziału Informacji i Kultury Ambasady Japonii - Emi Horiuchi-Moritą. Ekspozycję stałą „Dzieje polskiego sportu i olimpizmu” goście zwiedzili w towarzystwie wicedyrektor MSiT Aleksandry Czechowicz-Woźniak oraz przedstawicielki Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Dyrektor ds. Współpracy Międzynarodowej Iwony Łotysz.

Pan Ambasador był pod wrażeniem pamiątek polskiego sportu zgromadzonych na wystawie stałej, a w szczególności kolekcji medali i pochodni olimpijskich. Na zakończenie wizyty złożył wpis w księdze pamiątkowej Muzeum.