W związku z modernizacją wystawy stałej i ograniczonym dostępie do części ekspozycji, uprzejmie informujemy, że od 11 do 28 lutego br. ceny biletów wstępu dla wszystkich zwiedzających będą o 50% tańsze.

Muzeum Sportu i Turystyki w ramach projektu #MuzeumSportuOnline organizuje spotkania transmitowane w Internecie. W czasie transmisji na żywo, których harmonogram dostępny jest na naszej stronie internetowej, może być czasowo ograniczony dostęp do Galerii Medali Olimpijskich dla zwiedzających.

W dniu 7 czerwca br. Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie odwiedziła delegacja dziennikarzy sportowych z Rosji. Wizytę zorganizował Grzegorz Teleśnicki, I Sekretarz Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Moskwie. W skład delegacji weszli następujący dziennikarze: Stetsko Vladimir, Bezyazychnyy Alexey, Trisvyatskiy Ilya, Kiselev Ilya, Butnev Yuriy, Aksenov Alexander, Kolotov Alexander, Korobova Maria, Popov Ivan.

Nasi goście zwiedzili ekspozycję stałą Muzeum w towarzystwie dyrektora Tomasza Jagodzińskiego. Z uznaniem wypowiadali się o ciekawej aranżacji ekspozycji i ostatnich sportowych sukcesach naszych reprezentantów w Soczi.

Mamy nadzieje na dalsze zacieśnianie współpracy i wymiany kulturalnej z naszymi sąsiadami mając w pamięci ostatnie wspólnie organizowane projekty m.in. wystawę fotograficzną o przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w Soczi, czy wystawę czasową Polskie i Rosyjskie zimowe sporty olimpijskie w sztuce i na plakacie.