W poniedziałek 15 września br. odbyła się konferencja prasowa poświęcona II Piłkarskim Mistrzostwom Instytucji Kultury połączona z ceremonią losowania grup, którego dokonał gość honorowy trener Andrzej Strejlau. Obecni byli przedstawiciele uczestników, sponsorów oraz partnerów turnieju, a także zaproszeni goście. Spotkanie poprowadził Dyrektor Muzeum Sportu i Turystyki Tomasz Jagodziński. Zaprezentowano także puchary dla najlepszych drużyn ufundowane przez Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy Panią Hannę Gronkiewicz-Waltz. Wszystkich kibiców zapraszamy 21 września br. od godz. 10.00 na stadion piłkarski Polonii Warszawa, ul. Konwiktorska 6. Wśród atrakcji towarzyszących turniejowi przewidziano piknik rodzinny oraz konkursy z nagrodami (w tym rower górski !!!)

Grupy II Piłkarskich Mistrzostw Instytucji Kultury:

Muzeum Niepodległości
Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie