Informujemy, że w dniach 1-3 maja Muzeum będzie nieczynne.

W tegorocznych zawodach (4 X 2014, hala Com Com Zone w Nowej Hucie) wzięło udział osiem drużyn muzealnych, pięć z Krakowa, dwie z Warszawy i jedna z Łańcuta. W tym roku dołączyły dwie nowe drużyny – pierwszy raz grał Zamek w Łańcucie i po kilkuletniej przerwie wróciło Muzeum Armii Krajowej. W pierwszej rundzie zdecydowanie najlepszą drużyną była ekipa Zamku Królewskiego na Wawelu, która wygrała wszystkie mecze. W półfinałach odpadły obie najlepsze drużyny z eliminacji, a finał stojący na bardzo dobrym poziomie, po zaciętym meczu wygrała nasza drużyna.
      Tym samym, po raz drugi z rzędu, puchar ufundowany przez prezydenta Jacka Majchrowskiego, powędrował do Warszawy.
Puchar Zwycięskiej drużynie wręczył Jacenty Kawiorski z Wydziału Sportu Urzędu Miasta.
      Nagrodę dla najlepszego strzelca (8 goli w całym turnieju) otrzymał Krzysztof Pawlak, reprezentant zwycięskiej drużyny z Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.
      Serdecznie dziękujemy za walkę i ambitną, sportową postawę dla wszystkich uczestników, w tym drużyny MHK.

Oto wyniki Turnieju:
I miejsce – Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie
II miejsce – Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius
III miejsce – Muzeum – Zamek w Łańcucie

IV miejsce – Zamek Królewski na Wawelu
V miejsce – Muzeum Historyczne Miasta Krakowa
VI miejsce – Zamek Królewski w Warszawie – Muzeum Rezydencja Królów i Rzeczypospolitej
VII miejsce – Muzeum Narodowe w Krakowie
VIII miejsce – Muzeum Armii Krajowej

Eliminacje:

Grupa I
1. Zamek Królewski na Wawelu 9 pkt.
2. Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie 6 pkt.
3. Zamek Królewski w Warszawie 1 pkt. , bramki 2-4
4. Muzeum Narodowe w Krakowie 1 pkt, bramki 2-6

Grupa II
1. Muzeum – Zamek w Łańcucie 7 pkt.
2. Muzeum UJ 6 pkt.
3. Muzeum Historyczne Miasta Krakowa 4 pkt.
4. Muzeum AK 0 pkt.

Ćwierćfinały: