Komunikat

W związku z modernizacją wystawy stałej i ograniczonym dostępie do części ekspozycji, uprzejmie informujemy, że od 11 do 28 lutego br. ceny biletów wstępu dla wszystkich zwiedzających będą o 50% tańsze.

 

Muzeum Sportu i Turystyki w ramach projektu #MuzeumSportuOnline organizuje spotkania transmitowane w Internecie. W czasie transmisji na żywo, których harmonogram dostępny jest na naszej stronie internetowej, może być czasowo ograniczony dostęp do Galerii Medali Olimpijskich dla zwiedzających.

      W dniu 8 października br. Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie wzbogaciło się o kolejny cenny eksponat z dyscypliny sportowej, jakiej w naszej kolekcji nie było. Przedstawiciele Polskiego Związku Bilardowego podczas konferencji ,,Bilard Sportem Wszystkich" przekazali na ręce Dyrektora Muzeum, Tomasza Jagodzińskiego okazały zestaw pamiątek bilardowych:

- złoty medal Drużynowych Mistrzostw Świata Kielce 2011 wraz z fotografią medalistów: Radosława Babica, Mariusza Skonecznego, Tomasza Kapłana oraz trenera: Marcina Krzemińskiego,
- brązowy medal Mistrzostw Świata Juniorów zdobyty w Tajwanie w 2002 roku wraz z fotografią medalisty Karola Skowerskiego
- koszulkę kadrową Polskiego Związku Bilardowego
- komplet bil
- szczytówkę
- kredy bilardowe.
Wszystko oprawione w gustowną ramę za szkłem.

Serdecznie dziękujemy Polskiemu Związkowi Bilardowemu za ten wyjątkowy dar.