Muzeum Sportu i Turystyki zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie wiedzy historycznej. 15 pierwszych osób, które się do nas dodzwonią i odpowiedzą na pytanie: „Kiedy odbyły się pierwsze w historii nowożytnej igrzyska olimpijskie”, do dnia 5 marca 2015 roku do godziny 15.00, otrzymają bezpłatne bilety wstępu do wybranych ośrodków sportowych* na terenie Warszawy ważne do wykorzystania do 30.06.2015 roku. Dodatkowo każdy ze zwycięzców dostanie 3 bezpłatne bilety wstępu do Muzeum Sportu i Turystyki.

Zwycięzców, którzy zdecydują się zrealizować swoją nagrodę na lodowisku Stegny zapraszamy w dniu 6 marca 2015 roku o godzinie 17.30, będzie to okazja nauki jazdy na łyżwach lub podszkolenia swojej techniki razem z pracownikami Muzeum.

Numer telefonu, pod który należy dzwonić: 022 56 03 786 - od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-15:00

*Wykaz ośrodków sportowych:

• Rozbrat