Zima w mieście 13-26 lutego 2017
Muzeum Sportu i Turystyki w ramach akcji „Zima w mieście” zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wykładach i warsztatach prezentujących wybrane zagadnienia z zakresu historii, nauk ścisłych oraz filozofii sportu. Wykłady są skierowane dla osób indywidualnych oraz grup. Informacje dotyczące rezerwacji i oferty udzielane są pod nr. tel. 22 560 37 86.

Dla najbardziej aktywnych uczestników zajęć muzealnych organizowanych w ramach akcji "Zima w mieście" przewidziano nagrody - wejściówki do wybranych obiektów Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa.

W czasie ferii zimowych wstęp na ekspozycję jest bezpłatny, uczestnicy wykładów i warsztatów są zobowiązani do wykupienia biletu w cenie 6 zł.

14.02.2017 (wtorek) godz. 11:00
Bezpiecznie nad wodą

Koordynator: Magdalena Walczyk

15.02.2017 (środa) godz. 11:00
Węzełki, supełki...

Koordynator: Michał Puszkarski

16.02.2017 (czwartek) godz. 11:00
Polsko - Węgierskie pojedynki sportowe

Koordynator: Artur Kolęda

21.02.2017 (wtorek) godz. 11:00
Kibicuj z nami

Koordynator: Elżbieta Ocipińska

22.02.2017 (środa) godz. 11:00
Artystyczne Igrzyska Olimpijskie

Koordynator: Agata Kosyło

23.02.2017 (czwartek) godz. 11:00
Kiedy Wisła zamarzała - Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie

Koordynator: Wisława Janas

Łyżwiarska środa z Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie

W dniu 22.02.2017 zapraszamy wszystkich chętnych na III Muzealną ślizgawkę na lodowisku OSIR Żoliborz. Osoby nie jeżdżące nauczymy podstaw, a osoby jeżdżące doskonalenia techniki! Dodatkowo każdy uczestnik ślizgawki może wygrać 3 darmowe bilety do Muzeum, dla swojej rodziny do wykorzystania do końca roku, odpowiadając poprawnie na pytania w quizie wiedzy o historii sportu! Zgłoszenia na ślizgawkę pod numerem telefonu: 22 560 37 86. Spotykamy się w holu Muzeum o godzinie 10.00 i razem jedziemy komunikacją miejską na lodowisko OSIR Żoliborz lub spotykamy się na miejscu o godzinie 10:30. Ślizgawka odbywa się w godzinach 11:00 - 13:00. Osoby niepełnoletnie muszą mieć przy sobie podpisane oświadczenie rodziców/opiekunów Oświadczenie do pobrania tutaj (kliknij)

Co zabieramy:
  • Legitymacja szkolna
  • Bilety ZTM
  • Łyżwy, ew. na miejscu jest możliwość wypożyczenia, koszt ok. 20 zł
  • Osoby niepełnoletnie oświadczenie rodziców i kask obowiązkowy, ew. wypożyczenie ok. 20 zł
  • Dobry humor

*Dla młodzieży szkolnej wstęp bezpłatny na lodowisko - za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.

Oferta stała

Dodatkowo zapraszamy do naszej stałej oferty edukacyjnej i przewodnickiej. Szczegóły oferty dostępne pod linkiem: http://www.muzeumsportu.waw.pl w zakładce EDUKACJA.