Wystawa OLYMPIC ARCHITECTURE - MUSEUM ON THE MOVE. Mobilne Muzeum Igrzysk Olimpijskich (druga edycja)
W dniu 22 czerwca 2017 r. po raz drugi udostępniliśmy wyróżnione i nagrodzone prace studentów  Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Na wernisażu gościliśmy, oprócz autorów prac, Prezydenta prof. dr. hab. inż. Jana Misiaka oraz dr. inż. arch. Marcina Zabłockiego, którzy uroczyście wręczyli nagrody. Poza kadrą Szkoły obecni byli: Przewodniczący Rady Muzeum prof. Wojciech Zabłocki, pracownicy Muzeum z Dyrektorem Tomaszem Jagodzińskim na czele, który wyraził nadzieję, że nastąpią kolejne edycje wystawy OLYMPIC ARCHITECTURE - MUSEUM ON THE MOVE. Mobilne Muzeum Igrzysk Olimpijskich prezentowane w siedzibie Muzeum.

Prace będzie można oglądać w Galerii Północnej do dnia 25 czerwca 2017 r.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i zapraszamy do obejrzenia wystawy.