Informujemy, że w dniach 1-3 maja Muzeum będzie nieczynne.

Mobilne Muzeum Igrzysk Olimpijskich
W miniony weekend (16-19.03.2018) już po raz trzeci gościliśmy w Muzeum władze oraz studentów Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie z okazji wystawy Olympic Architecture – Museum on the Move. Mobilne Muzeum Igrzysk Olimpijskich.

Jak i w ubiegłych latach prezentowaliśmy wyróżnione prace przedstawiające tymczasowe muzeum – obiekt powstający w oparciu o konstrukcję umożliwiającą przenoszenie w dowolne miejsce. Oprócz autorów prac na wernisażu byli obecni: Prezydent WSEiZ prof. dr hab. inż. Jan Misiak,  Dziekan Wydziału Architektury dr inż. Małgorzata Leszczyńska-Domańska oraz dr inż. arch. Marcin Zabłocki, pod którego opieką prace powstawały. Gościliśmy również Przewodniczącego Rady Muzeum prof. Wojciecha Zabłockiego. Uczestników wernisażu przywitała Aleksandra Czechowicz Woźniak, Zastępca Dyrektora. Gratulujemy autorom nagrodzonych prac, czekamy na kolejne edycje.