Komunikat

Szanowni Państwo, informujemy, że Muzeum spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa, między innymi wprowadzając limit 20 osób indywidualnych na ekspozycji zwiedzających w tym samym czasie od dnia 10 października 2020. Dla wspólnego bezpieczeństwa pamiętajcie o maseczkach. Serdecznie zapraszamy!

W związku z obostrzeniami spowodowanymi epidemią COVID 19 jesteśmy zmuszeni odwołać spotkanie z Darczyńcami Muzeum „Podarowane 2018 – 2020” w dniu 27 października 2020. Poinformujemy Państwa o nowym terminie spotkania jak tylko będzie to możliwe.

W związku ze zmianami aranżacji ekspozycji stałej Muzeum w dniach 19.10. – 08.11.2020r. informujemy, że część ekspozycji jest wyłączona ze zwiedzania. Przepraszamy za utrudnienia.

Wystawa "Wędrówka do świętości", w hołdzie dla Świętego Jana Pawła II
Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie zaprasza na wystawę "Wędrówka do świętości", w hołdzie dla Świętego Jana Pawła II.

Ekspozycja, na której będą prezentowane najcenniejsze pamiątki związane z turystyczno-sportowym obliczem Ojca Świętego, min. kajak i kamień z Mount Everestu, zostanie wzbogacona o wyjątkową kolekcję portretów papieża, autorstwa watykańskiego fotografa Grzegorza Gałązki, oraz medale, monety i numizmaty.

Wystawa czynna dla zwiedzających od 18 maja

Wystawie towarzyszy reportaż „Wędrówka do świętości”, w którym pokazana została droga Karola Wojtyły, gimnazjalisty, kleryka, kapłana, biskupa, papieża do świętości.

Reportaż „Wędrówka do świętości”