Wystawa "Wędrówka do świętości", w hołdzie dla Świętego Jana Pawła II
Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie zaprasza na wystawę "Wędrówka do świętości", w hołdzie dla Świętego Jana Pawła II.

Ekspozycja, na której będą prezentowane najcenniejsze pamiątki związane z turystyczno-sportowym obliczem Ojca Świętego, min. kajak i kamień z Mount Everestu, zostanie wzbogacona o wyjątkową kolekcję portretów papieża, autorstwa watykańskiego fotografa Grzegorza Gałązki, oraz medale, monety i numizmaty.

Wystawa czynna dla zwiedzających od 18 maja

Wystawie towarzyszy reportaż „Wędrówka do świętości”, w którym pokazana została droga Karola Wojtyły, gimnazjalisty, kleryka, kapłana, biskupa, papieża do świętości.

Reportaż „Wędrówka do świętości”