Komunikat

Informujemy, że z powodu przebudowy część ekspozycji jest niedostępna dla zwiedzających. Za utrudnienia przepraszamy.

Konkurs fotograficzny "Tu była Droga Żelazna Petersbursko-Warszawska"
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Tu była Droga Żelazna Petersbursko-Warszawska", którego celem jest podkreślenie piękna walorów turystycznych oraz historycznych obiektów architektury i infrastruktury kolejowej dawnej Drogi Żelaznej Petersbursko-Warszawskiej.

Prace należy wysłać drogą mailową wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową stanowiącą załącznik nr 1, w której należy podać dane uczestnika, krótką charakterystykę prezentowanej pracy i wybraną kategorię lub kategorie oraz oświadczenie stanowiące załącznik nr 2 Regulaminu na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Konkurs Fotograficzny” do dnia 30 kwietnia 2022 r.

Do pobrania:

Aktualizacja:

Aby wyrazić nasze bezgraniczne wsparcie dla okupowanej Ukrainy informujemy, że konkurs fotograficzny pt. "Tu była Droga Żelazna Petersbursko-Warszawska" zostaje odwołany.

Wszystkim uczestnikom, którzy przesłali do nas swoje prace serdecznie dziękujemy, ale w wyniku zbrojnej agresji Rosji na niepodległy kraj Naszych sąsiadów dalsze trwanie i rozstrzygnięcie konkursu nie jest możliwe.

Plakat konkursu