Odbiory osobiste banknotów 0 Euro możliwe są w Sklepiku na kondygnacji -1 od wtorku do piątku w godz. 9.00 – 16.00, w soboty w godz. 10.00-16.00.

Od lewej: Szymon Bereska Prezes Zarządu Banknoty Pamiątkowe Sp. z o.o., Aleksandra Czechowicz Woźniak Zastępca Dyrektora Muzeum, Sławomir Majcher Dyrektor Muzeum
Dla fanów Orłów Górskiego, sympatyków polskiego futbolu i kolekcjonerów przez duże K mamy z końcem roku świetne wiadomości! Otóż, począwszy od marca 2021, gdy przypada 100. rocznica urodzin Kazimierza Górskiego, aż do 10 września 2022 – kiedy będziemy świętować 50. rocznicę wywalczenia przez biało-czerwonych złotego medalu olimpijskiego w Monachium – na rynku numizmatycznym pojawi się nie lada gratka! Konkretnie, wyemitowana zostanie seria banknotów pamiątkowych poświęcona najlepszej drużynie w dziejach polskiego futbolu.

Emitentem kolekcji zostało Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.

Tę wyjątkową serię zaczyna oczywiście wspomnienie – i banknot 0 Euro z wizerunkiem – trenera Górskiego. Następne odcinki, emitowane cyklicznie w każdym miesiącu, aż do rocznicy półwiecza olimpijskiego złota, będą poświęcone pozostałym Orłom. Czyli zawodnikom, którzy wywalczyli medale na Igrzyskach Olimpijskich 1972 oraz Igrzyskach Olimpijskich 1976 oraz na mistrzostwach świata w 1974 roku w Niemczech. A także charyzmatycznym asystentom Trenera Wszech Czasów.

Sprzedaż banknotów odbywa się przez internet. Odbiory osobiste zakupionych banknotów możliwe są w Sklepiku na kondygnacji -1 od wtorku do piątku w godz. 9.00 – 16.00, w soboty w godz. 10.00-16.00.

Zakup banknotów w serwisie https://orlygorskiego.esouvenir.pl/

Sprzedaż banknotów kolekcjonerskich 0 Euro Orły Górskiego