Informujemy, że w dniach 1-3 maja Muzeum będzie nieczynne.

Muzealna gra miejska online
4 stycznia 2021 r. rusza Muzealna gra miejska online!

Serdecznie zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w grze miejskiej online. Rozwiązujcie zadania, odpowiadajcie na pytania, kibicujcie z fotela, a przede wszystkim świetnie się bawcie razem z Muzeum Sportu i Turystyki!

Zasady gry:
  • Na Wasze zgłoszenia (uzupełnione karty gry czekamy) do końca ferii (4go stycznia od godz. 12 będzie możliwość pobrania kart, wysyłać je można do 15go stycznia 2021 do końca dnia).
  • Każda drużyna powinna pobrać ze strony internetowej Muzeum karty gry, uzupełnić je i odesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Przy odsyłaniu kart podajcie: nazwę drużyny, ilość osób, ile dzieci brało udział w grze oraz ich wiek.
  • Drużyna powinna liczyć 2-5 osób.
  • W drużynie powinno znaleźć się min. jedno dziecko (gra przeznaczona jest dla dzieci powyżej 6 lat).
  • Koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę internetową ze zwiedzaniem online. Może się to okazać bardzo pomocne w rozwiązaniu zadań z karty. https://www.muzeumsportu.waw.pl/360/
  • Filmiki lub zdjęcia do zadań otwartych przesyłajcie do nas wetransferem. Pamiętajcie, żeby filmiki były krótkie (max. 3 min.).
  • Więcej informacji o grze znajdziecie w Regulaminie.
  • Startując w grze akceptujecie Regulamin.
Do pobrania: