PKN ORLEN partnerem głównym Muzeum
Szanowni Państwo miło nam poinformować, że partnerem głównym Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie na kolejne dwa lata został PKN ORLEN.

Dla Naszych odwiedzających wciąż dostępna pozostaje strefa motosportu Orlen Team, gdzie zobaczyć można fantastyczne eksponaty m.in. motocykl dwukrotnego żużlowego Mistrza Świata, Bartosza Zmarzlika, kombinezony zawodników ORLEN Team: Roberta Kubicy, Jakuba Przygońskiego, czy Bartłomieja Marszałka, a także dużo innych ciekawych pamiątek.

Dzięki wsparciu PKN ORLEN przygotujemy dla Państwa wiele ciekawych aktywności związanych ze sportami motorowymi. Już niebawem uczniowie szkół podstawowych będą mieli po raz kolejny okazję spotkać się z zawodnikami Orlen Team podczas specjalnych zajęć edukacyjnych i porozmawiać z nimi o ich niesamowitej pasji. PKN ORLEN jako nasz partner główny będzie również obecny w działaniach online prowadzonych przez Muzeum Sportu mowa tu o programach #SportyZnaneiNienane, a także Salon Książki Sportowej, transmitowanych na żywo w naszych kanałach w serwisach Facebook i YouTube.

Śledźcie nasze profile w mediach społecznościowych, a także stronę internetową, tam niebawem więcej informacji.