Odbiory osobiste banknotów 0 Euro możliwe są w Sklepiku na kondygnacji -1 od wtorku do piątku w godz. 9.00 – 16.00, w soboty w godz. 10.00-16.00.

PKN ORLEN partnerem głównym Muzeum
Szanowni Państwo miło nam poinformować, że partnerem głównym Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie został PKN ORLEN.

Dla Naszych odwiedzających szykujemy niespodziankę w postaci rozbudowy strefy motosportu, gdzie zobaczyć będzie można nowe ciekawe eksponaty m.in. motocykl dwukrotnego żużlowego Mistrza Świata, Bartka Zmarzlika, kombinezony zawodników Orlen Team: Roberta Kubicy, Jakuba Przygońskiego, czy Bartka Marszałka, a także dużo innych ciekawych eksponatów. Dzięki wsparciu PKN ORLEN przygotujemy dla Państwa wiele ciekawych aktywności związanych ze sportami motorowymi. Już niebawem uczniowie szkół podstawowych będą mieli okazję spotkać się z zawodnikami Orlen Team podczas specjalnych zajęć edukacyjnych i porozmawiać z nimi o ich niesamowitej pasji. PKN ORLEN jako nasz partner główny będzie również obecny w działaniach online prowadzonych przez Muzeum Sportu mowa tu o programach #SportyZnaneiNienane, a także Salon Książki Sportowej, transmitowanych na żywo w naszych kanałach w serwisach Facebook i YouTube.

Śledźcie nasze profile w mediach społecznościowych, a także stronę internetową, tam niebawem więcej informacji.