Szanowni Państwo, informujemy, że Muzeum spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa, między innymi wprowadzając limit 40 osób indywidualnych na ekspozycji zwiedzających w tym samym czasie. Dla wspólnego bezpieczeństwa pamiętajcie o maseczkach. Serdecznie zapraszamy!

Mistrzowska Noc Muzeów 2020
W tym roku zapraszamy na wirtualną Noc Muzeów - całość wydarzenia można zobaczyć na stronie Mistrzowska Noc Muzeów 2020 na Facebooku.

W dniu 16.05.2020 r. zapraszamy na wirtualną Mistrzowską Noc Muzeów z udziałem: Czesława Langa, Luizy Złotkowskiej, Bartka Marszałka oraz Roberta Korzeniowskiego. Zachęcamy do zadawania pytań naszym gościom w trakcie transmisji na żywo. W programie również zwiedzanie wystawy, budynku, niespodzianki. Start o godzinie 18.00, do zobaczenia on line!

Harmonogram Mistrzowskiej Nocy Muzeów:

18.00 – startujemy, wywiad z Czesławem Langiem

19.00 – wywiad z Luizą Złotkowską