Odbiory osobiste banknotów 0 Euro możliwe są w Sklepiku na kondygnacji -1 od wtorku do piątku w godz. 9.00 – 16.00, w soboty w godz. 10.00-16.00.

Informujemy, że wstęp do Muzeum dla obywateli Ukrainy jest bezpłatny.

🇺🇦 Нагадуємо, що вхід до музею для громадян України безкоштовний. 🇺🇦

Wystawa trofeów szachowych Jana Krzysztofa Dudy

Od 16 czerwca do 5 lipca 2022 r. w Madrycie rozgrywany będzie Turniej Pretendentów mający wyłonić zawodnika, który w przyszłym roku zmierzy się w meczu o Mistrzostwo Świata z obrońcą tytułu, Norwegiem Magnusem Carlsenem. Do ośmioosobowego grona pretendentów po raz pierwszy w historii  zakwalifikował się polski szachista – Jan Krzysztof Duda. Z tej okazji zapraszamy miłośników królewskiej gry do obejrzenia w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie najcenniejszych trofeów tego niezwykle utalentowanego szachisty. Otwarcie wystawy nastąpi 15 czerwca 2022 r. o godz. 13:00.