W związku z modernizacją wystawy stałej i ograniczonym dostępie do części ekspozycji, uprzejmie informujemy, że od 11 do 28 lutego br. ceny biletów wstępu dla wszystkich zwiedzających będą o 50% tańsze.

Muzeum Sportu i Turystyki w ramach projektu #MuzeumSportuOnline organizuje spotkania transmitowane w Internecie. W czasie transmisji na żywo, których harmonogram dostępny jest na naszej stronie internetowej, może być czasowo ograniczony dostęp do Galerii Medali Olimpijskich dla zwiedzających.

Salon Książki Sportowej "Kopalnia- Sztuka Futbolu)

ℹ️ Zapraszamy na kolejny odcinek 🎾📚 Salonu Książki Sportowej ⚽️📚. Tym razem będziemy rozmawiać o serii książek Kopalnia - sztuka futbolu Naszym gościem będzie Piotr Żelazny, redaktor książki. Wydawcą publikacji jest Wydawnictwo SQN ℹ️ Partnerem 🏀📚SKS/Salonu Książki Sportowej jest Sportowa Książka Roku

Opublikowany przez Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie Środa, 27 stycznia 2021

Zapraszamy na kolejny odcinek Salonu Książki Sportowej. Tym razem będziemy rozmawiać o serii książek "Kopalnia - sztuka futbolu". Naszym gościem będzie Piotr Żelazny, redaktor książki. Wydawcą publikacji jest Wydawnictwo SQN.

Partnerem SKS/Salonu Książki Sportowej jest Sportowa Książka Roku.