W związku z modernizacją wystawy stałej i ograniczonym dostępie do części ekspozycji, uprzejmie informujemy, że od 11 do 28 lutego br. ceny biletów wstępu dla wszystkich zwiedzających będą o 50% tańsze.

Muzeum Sportu i Turystyki w ramach projektu #MuzeumSportuOnline organizuje spotkania transmitowane w Internecie. W czasie transmisji na żywo, których harmonogram dostępny jest na naszej stronie internetowej, może być czasowo ograniczony dostęp do Galerii Medali Olimpijskich dla zwiedzających.

ℹ️ Zapraszamy na kolejny odcinek 🎾📚 Salonu Książki Sportowej ⚽️📚. Tym razem będziemy rozmawiać o dwóch książkach o...

Opublikowany przez Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie Wtorek, 2 lutego 2021
Zapraszamy na kolejny odcinek Salonu Książki Sportowej. Tym razem będziemy rozmawiać o dwóch książkach o sportach walki autorstwa Huberta Kęski:
  • Czarno na Białym - Joanna Jedrzejczyk
  • Zrozumieć Boks

Naszymi gośćmi będą: autor książek Hubert Kęska oraz bokser Artur Szpilka.

Partnerem SKS/Salonu Książki Sportowej jest Sportowa Książka Roku.

W czasie spotkanie będzie można zadawać pytania naszym gościom.