W związku z modernizacją wystawy stałej i ograniczonym dostępie do części ekspozycji, uprzejmie informujemy, że od 11 do 28 lutego br. ceny biletów wstępu dla wszystkich zwiedzających będą o 50% tańsze.

Muzeum Sportu i Turystyki w ramach projektu #MuzeumSportuOnline organizuje spotkania transmitowane w Internecie. W czasie transmisji na żywo, których harmonogram dostępny jest na naszej stronie internetowej, może być czasowo ograniczony dostęp do Galerii Medali Olimpijskich dla zwiedzających.

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach formatu #SportyZnaneiNieznane. W programie będziemy rozmawiali o ISU Short Track.

Naszym gościem będzie Aida Bella, jedna z najlepszych polskich zawodniczek w short-track'u - wielokrotna Mistrzyni Polski, rekordzistka Polski, oraz brązowa medalistka Mistrzostw Europy.

Spotkanie poprowadzi red. Piotr Walewski.