Informujemy, że w dniach 1-3 maja Muzeum będzie nieczynne.

Zapraszamy na specjalne spotkanie w ramach formatu #SportyZnaneiNieznane. ✅ W programie będziemy rozmawiali o 🥊 Boksie 🥊 Naszym gościem będzie Karolina Koszewska-Łukasik, polska pięściarka i kick-boxerka, mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu, mistrzyni Europy w boksie amatorskim, zawodowa mistrzyni świata, złota medalistka igrzysk europejskich.

Opublikowany przez Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie Wtorek, 2 lutego 2021
Zapraszamy na specjalne spotkanie w ramach formatu #SportyZnaneiNieznane. W programie będziemy rozmawiali o boksie.

W czasie spotkania Karolina Koszewska-Łukasik opowie o swoich przygotowaniach do startu w tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Tokio oraz przekaże do zbiorów Muzeum złoty medal Igrzysk Europejskich, zdobyty w Mińsku w 2019 roku.

Spotkanie poprowadzi red. Piotr Walewski.