W związku z modernizacją wystawy stałej i ograniczonym dostępie do części ekspozycji, uprzejmie informujemy, że od 11 do 28 lutego br. ceny biletów wstępu dla wszystkich zwiedzających będą o 50% tańsze.

Muzeum Sportu i Turystyki w ramach projektu #MuzeumSportuOnline organizuje spotkania transmitowane w Internecie. W czasie transmisji na żywo, których harmonogram dostępny jest na naszej stronie internetowej, może być czasowo ograniczony dostęp do Galerii Medali Olimpijskich dla zwiedzających.

Zapraszamy na specjalne spotkanie w ramach formatu #SportyZnaneiNieznane. ✅ W programie będziemy rozmawiali o 🥊 Boksie 🥊 Naszym gościem będzie Karolina Koszewska-Łukasik, polska pięściarka i kick-boxerka, mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu, mistrzyni Europy w boksie amatorskim, zawodowa mistrzyni świata, złota medalistka igrzysk europejskich.

Opublikowany przez Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie Wtorek, 2 lutego 2021
Zapraszamy na specjalne spotkanie w ramach formatu #SportyZnaneiNieznane. W programie będziemy rozmawiali o boksie.

W czasie spotkania Karolina Koszewska-Łukasik opowie o swoich przygotowaniach do startu w tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Tokio oraz przekaże do zbiorów Muzeum złoty medal Igrzysk Europejskich, zdobyty w Mińsku w 2019 roku.

Spotkanie poprowadzi red. Piotr Walewski.