Łączy nas Kazimierz Górski - Wspomnienia

▶️ Serdecznie zapraszamy na specjalny program transmitowany w setną rocznicę urodzin trenera legendy Kazimierza Górskiego dedykowany wystawie organizowanej w Muzeum "Łączy nas Kazimierz Górski". ▶️ Pana Kazimierza będą wspominać podopieczni trenera i współpracownicy m.in. : ✅ Władysław Żmuda, ✅ Lesław Ćmikiewicz ✅ Jerzy Kraska ✅ Andrzej Strejlau ✅ Janusz Jesionek, Prezes Fundacja Kazimierza Górskiego ✅ Dariusz Górski, syn Pana Kazimierza ▶️ W czasie spotkania będzie można zadawać pytania naszym znamienitym gościom.

Opublikowany przez Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie Wtorek, 2 marca 2021

Pana Kazimierza będą wspominać podopieczni trenera i współpracownicy m.in. :

• Władysław Żmuda,
  • Lesław Ćmikiewicz
  • Jerzy Kraska
  • Andrzej Strejlau
  • Janusz Jesionek, Prezes Fundacji Kazimierza Górskiego
  • Dariusz Górski, syn Pana Kazimierza

W czasie spotkania będzie można zadawać pytania naszym znamienitym gościom.