Informujemy, że w dniach 1-3 maja Muzeum będzie nieczynne.

Formuła 1 H2O

ℹ️ Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach nowego formatu #SportyZnaneiNieznane. W programie będziemy rozmawiali o wyścigach F1 na wodzie 🚤🛥🏎🏎 Naszym gościem będzie Bartek Marszałek z ORLEN Team, pierwszy Polak startujący w wyścigach wodnej Formuły 1. Spotkanie poprowadzi 🎙 red. Piotr Walewski.

Opublikowany przez Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie Poniedziałek, 23 listopada 2020

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach nowego formatu #SportyZnaneiNieznane. W programie będziemy rozmawiali o wyścigach F1 na wodzie.

Spotkanie poprowadzi red. Piotr Walewski.

Dla najaktywniejszych uczestników Bartek Marszałek wraz z ORLEN Team przygotował niespodzianki. Bądźcie czujni i oglądajcie transmisję.