Jeździectwo

ℹ️ Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach nowego formatu #SportyZnaneiNieznane. W programie będziemy rozmawiali o jeździectwie 🏇 Naszymi gośćmi będą Monika Becker - właściciel ośrodka Becker Sport Equestrian Center, Robert Wilczewski - wieloletni reprezentant Kadry Narodowej Polski w dyscyplinie skoków przez przeszkody i Patrycja Kaczorowska, prezes Warszawsko-Mazowiecki Związek Jeździecki Spotkanie poprowadzi 🎙 red. Piotr Walewski.

Opublikowany przez Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie Poniedziałek, 14 grudnia 2020
Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach nowego formatu #SportyZnaneiNieznane. W programie będziemy rozmawiali o jeździectwie.

Naszymi gośćmi będą Monika Becker - właściciel ośrodka Becker Sport Equestrian Center, Robert Wilczewski - wieloletni reprezentant Kadry Narodowej Polski w dyscyplinie skoków przez przeszkody i Patrycja Kaczorowska, prezes Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego.

Spotkanie poprowadzi red. Piotr Walewski.