Komunikat

Szanowni Państwo, informujemy, że Muzeum spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa, między innymi wprowadzając limit 40 osób indywidualnych na ekspozycji zwiedzających w tym samym czasie. Dla wspólnego bezpieczeństwa pamiętajcie o maseczkach. Serdecznie zapraszamy!

„Piękno golfa, jego radość i barwność” w specjalnym kalendarzu golfistek
Blisko 160 golfistek i 21 fotografów – tak można podsumować kalendarz wydany przez Polskie Stowarzyszenie Golfa Kobiet. Jego premiera odbyła się 22 grudnia o godzinie 12.00 w Muzeum Sportu i Turystyki  w Warszawie.

Pomysł powstania kalendarza zrodził się w 2015 roku. Inicjatorka projektu, prezes PSGK Elżbieta Panas przyznała, że to spełnienie jej marzeń, a odzew środowiska golfowego na jej inicjatywę przerósł wszelkie oczekiwania. Stowarzyszenie otrzymało kilkaset zdjęć z niemal wszystkich funkcjonujących w kraju klubów, a niektóre zawodniczki organizowały wręcz specjalne sesje fotograficzne z myślą o kalendarzu. Efektem jest efektowny kolaż, który będzie towarzyszył sympatykom golfa w roku jubileuszu 25-lecia Polskiego Związku Golfa.