Informujemy, że w dniach 1-3 maja Muzeum będzie nieczynne.

Apel do miłośników pocztówek i kolekcjonerów!
Z okazji zbliżającej się 100. rocznicy powstania Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie planuje wydanie katalogu pocztówek o tematyce olimpijskiej. W związku z powyższym zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc w zasileniu zbioru pocztówek o tematyce olimpijskiej oraz wydanych przez Polski Komitet Olimpijski.

Naszą intencją jest wzbogacenie kolekcji, gromadzonej przez nas z pietyzmem od kilkudziesięciu lat i zaprezentowanie dotychczasowych zbiorów, a przede wszystkim nowych nabytków na wystawie w 2019 r.

Życzliwych darczyńców, zainteresowanych naszą inicjatywą, prosimy o kontakt - listowny, mailowy, telefoniczny lub osobisty z Biblioteką Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.

Nasz adres: Wybrzeże Gdyńskie 4, 01-531 Warszawa, tel. 22 56-03-764 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.