Informujemy, że od 21 kwietnia do 31 maja Biblioteka będzie nieczynna.

Odbiory osobiste banknotów 0 Euro możliwe są w Sklepiku na kondygnacji -1 od wtorku do piątku w godz. 9.00 – 16.00, w soboty w godz. 10.00-16.00.

Informujemy, że wstęp do Muzeum dla obywateli Ukrainy jest bezpłatny.

🇺🇦 Нагадуємо, що вхід до музею для громадян України безкоштовний. 🇺🇦

Olympic Architecture – Museum on the Move

Serdecznie zapraszamy na IV już edycję wystawy prac studentów Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania prezentowaną na ekspozycji stałej Muzeum pod nazwą Olympic Architecture – Museum on the Move. Mobilne Muzeum Igrzysk Olimpijskich. 22 prace wybrał i wyróżnił dr Marcin Zabłocki, jak również prof. Wojciech Zabłocki, pod których opieką powstawały. Na wernisażu były obecne także Rektor WSEiZ doc. dr Monika Madej oraz Dziekan Wydziału Architektury dr inż. Małgorzata Leszczyńska-Domańska. Wystawę można oglądać od 12.04 do 08.05.2019. Gratulujemy nagrodzonym studentom.