Informujemy, że w dniach 1-3 maja Muzeum będzie nieczynne.

W dniu 24 lipca 2013 Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie odwiedził Richard Carrion, członek Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, bankier i specjalista w handlu międzynarodowym. Pan Richard Carrion kilka miesięcy temu oficjalnie ogłosił swoją kandydaturę na ubieganie się o stanowisko prezydenta Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. Nasz gość wyraził się z uznaniem o cennych zbiorach Muzeum oraz zapewnił o swojej przyszłej inicjatywie popierania działań mających na celu zachowanie pamięci o historii sportu i olimpizmu. Pan Richard Carrion odwiedził Muzeum w towarzystwie Pani Ireny Szewińskiej, najsłynniejszej polskiej multimedalistki olimpijskiej, członkini MKOL oraz Pani Marzeny Koszewskiej, Dyrektor ds. Logistyki w PKOL.