W dniu 17 maja b.r. Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie odwiedzili goście z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego: Pan Wiesław Raboszuk, członek Zarządu oraz Pan Paweł Cukrowski, Dyrektor Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki.

Po przywitaniu gości przez Tomasza Jagodzińskiego, Dyrektora Muzeum oraz Aleksandrę Czechowicz Woźniak, Zastępcę Dyrektora, omówiono aktualne wydarzenia muzealne oraz plany na przyszłość. Nasi goście zwiedzili czytelnię oraz pracownię biblioteczną, a następnie ekspozycję stałą, gdzie zrobiono pamiątkowe zdjęcia pod Ścianą Chwały. Na zakończenie wizyty Panowie wpisali się do księgi pamiątkowej z gratulacjami oraz życzeniami dalszego rozwoju dla Muzeum.