Szanowni Państwo, informujemy, że Muzeum spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa, między innymi wprowadzając limit 40 osób indywidualnych na ekspozycji zwiedzających w tym samym czasie. Dla wspólnego bezpieczeństwa pamiętajcie o maseczkach. Serdecznie zapraszamy!

W dniu 5 listopada 2018 roku Muzeum Sportu i Turystyki odwiedził Stanisław Pozdniakow, Prezes Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego, czterokrotny mistrz olimpijski w szermierce, Przewodniczący Europejskiej Konfederacji Szermierczej. Nasz Gość zwiedził ekspozycję stałą Muzeum w towarzystwie Adama Krzesińskiego, Sekretarza Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Stanisław Pozdniakow z uznaniem wypowiedział się o sukcesach Polskiej reprezentacji w szermierce. Na zakończenie złożył wpis w księdze pamiątkowej Muzeum.