Szanowni Państwo, informujemy, że Muzeum spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa, między innymi wprowadzając limit 40 osób indywidualnych na ekspozycji zwiedzających w tym samym czasie. Dla wspólnego bezpieczeństwa pamiętajcie o maseczkach. Serdecznie zapraszamy!

Ching-Kuo WU w Muzeum Sportu i Turystyki

Muzeum Sportu i Turystyki 25 maja br. odwiedził Ching-Kuo WU, członek MKOl oraz Przewodniczący Komisji Kultury oraz Dziedzictwa Olimpijskiego wraz z małżonką. Nasi goście zwiedzili ekspozycję stałą Muzeum w towarzystwie Tomasza Jagodzińskiego, dyrektora Muzeum. Ching-Kuo WU był pod wrażeniem pamiątek polskiego sportu zgromadzonych na wystawie stałej, a w szczególności kolekcji pochodni olimpijskich. Po zakończeniu zwiedzania Muzeum nasi goście odwiedzili strefę edukacyjną Muzeum Sportu i Turystyki na Pikniku Olimpijskim.