Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym23-24 listopada 2013 roku w Mińsku Mazowieckim zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Juniorów w Trójboju Siłowym oraz Mistrzostwa Polski Seniorów w Trójboju Siłowym. Zawody te według wskazań Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, który jest jednocześnie współorganizatorem tego ogromnego przedsięwzięcia, są eliminacjami dla polskiej kadry siłaczy do mających się odbyć w roku 2014: Mistrzostw Europy Juniorów w Trójboju Siłowym (St. Petersgurg, Rosja) oraz Mistrzostw Europy Open w Trójboju Siłowym (Sofia, Bułgaria). Wśród wielkich nazwisk będziemy mieli przyjemność oglądać Mistrzów Świata i Rekordzistów Świata, takich jak: Jarosław Olech, Małgorzata Białek, Paweł Ośmiałowski, Jan Wegiera. Dynamicznie rozwijający się trójbój siłowy wśród odbiorców doskonale rywalizuje z popularnymi i modnymi sportami ekstremalnymi. Jasne i czytelne zasady współzawodnictwa sprawiają, że KIBICEM staję się każdy z Nas.

Patronat Honorowy nad imprezą objęli:

• Minister Sportu i Turystyki Joanna Mucha
  • Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki