Informujemy, że w dniach 1-3 maja Muzeum będzie nieczynne.

Rozstrzygnięcie konkursu „Rodzina - drużyna w niepodległej”
Konkurs  fotograficzny dla młodzieży pt. „Rodzina - drużyna w niepodległej” zorganizowanyprzez Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.
W dniu 11 grudnia o godzinie 14 w siedzibie Muzeum odbyła się uroczystość rozdania nagród i wyróżnień w konkursie fotograficznym „Rodzina - drużyna w niepodległej”.
  1. Pierwsze miejsce otrzymała fotografia Nikoli Woźnicy - „W rodzince siła!” (uczennica kl. VIII – Szkoła Podstawowa w Białkach).
  2. Drugie miejsce fotografia Anny Rogalskiej - „Od najmłodszego do najstarszego” (uczennica kl. VI B – Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim).
  3. Trzecie miejsce fotografia Piotra Księżopolskiego - „Górska wspinaczka” (uczeń kl. II – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim).

Wyróżnienie otrzymał:

• Marek Kiciak - „Droga na szczyt” (uczeń kl. 1E – IX LO im. K. Hofmanowej w Warszawie) – za zgodność z tematyką.

Rozdaniu nagród towarzyszyła prezentacja prac uczestników konkursu.