Spotkanie z Aleksandrem Lwowem
W dniu 14 lutego 2020 r. odbyło się spotkanie z wybitnym himalaistą Aleksandrem Lwowem, zdobywcą ośmiotysięczników Manaslu, Lhotse, Czo Oju i Gaszerbrum II.

Aleksander Lwow brał również udział w zimowej wyprawie na Mount Everest, za którą w tym roku otrzymał nagrodę „Kolosa”. Spotkanie z Aleksandrem Lwowem podsumowało 40 lat jego aktywności górskiej oraz było okazją do zadania naszemu gościowi wielu pytań, w tym o wyprawę na Broad Peak z 1988r. Po spotkaniu autor podpisał egzemplarze swojej książki „Zwyciężyć znaczy przeżyć”. Na zakończenie wieczoru, wiceprezes klubu sportowego Polskie Himalaje Janusz Kalinowski wręczył nagrody klubu za udział w wyprawie trekkingowej dedykowanej w hołdzie Jerzemu Kukuczce